MENÜ

Menü

HAKKIMIZDA

MACBALANCE

HAKKIMIZDA

2004 yılından beri İzmir de kurmuş  olduğumuz firmamızla siz değerli müşterilerimize, en seçkin hizmeti vermek için çalışmalarına devam etmektedir.

           Sizinle birlikte çalışmak. ülke ekonomisine birlikte katkıda bulunmak dileğiyle, saygılar sunarız.


          Kalite politikamız
          Sloganımız " Önce Sağlık, Önce İnsan" anlayışını çalışma prensibi haline getirmek, sorunların çözümünde karşılıklı ekonomik yaklaşımları kullanmak, sürekliliği sağlayacak faydalı ve çevre dostu ürünlerle müşterilerimize hizmet vermek firmamızın kalite politikasının temelini oluşturmaktadır. Haklı başarımızın sorumluluğunu taşıyoruz ve taşımaya da devam edeceğiz.


          Misyonumuz
          Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve yüksek hizmet kalitesi ilkesiyle, yapacağımız işlerde fayda-yarar olarak maksimum, maliyet olarak minimum olacak şekilde optimum çözümleri üretip müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde  karşılamak.


          Vizyonumuz
           Sektörümüzün gerektirdiği yeniliklere hızla adapte olup teknolojik gelişmeleri taklit ederek değil yaparak, Ar-Ge yatırımlarını sürdürerek sürekli genişleyen uzman kadromuzu, yaygın ve kaliteli hizmet servisi ile hep ilkeleri yaşatarak, bulunduğu yer neresi olursa olsun sürekli yükselterek sektöründe örnek bir firma olmak.